Meriinovillane polo / Eerin

Poeetiliselt lihtne orgaanilisest meriinovillast polo on kodumaise rõivamargi Eerin üks signatuurtoodetest. Polo on praktiline igal aastaajal, kandku seda naine või mees.

Meriinovill on üks imeline materjal, sest see reguleerib kehaniiskust. Just sel põhjusel polo talvel soojendab, suvel aga on seda mõnus kanda viluma ilmaga. Värvidest on valikus moekas sinepitoon, must, valge ja beež.

Eerin – isiklikust vajadusest

Eerin tähendab väikest halli öökulli – ja targa linnuna tegutseb ka Eerini bränd, mis on sündinud selle looja, tekstiilidisainer Jette Heinlo isiklikust vajadusest.

Olles lapsest saati olnud kimpus allergiatega, mida muu hulgas põhjustasid ka mürgiste värvide ja muude kemikaalidega töödeldud rõivad, ei jäänud Jettel üle muud kui hakata neid ise tootma ja üksnes ökoloogilisest materjalist – orgaanilisest puuvillast, bambusest ja meriinovillast.

12 aastat tagasi alustanud ja esialgu vaid lastele orgaanilisi tooteid õmmelnud tekstiilibränd on aja jooksul jõudsalt kasvanud ning pugenud nüüdseks juba ka suurte inimeste riidekappidesse.

Eetiline, esteetiline ja eestimaine

Eerinile on olulised kvaliteetne materjal, lihtsad lõiked ja rõivad, mis sobivad igapäeva: T-särgid, retuusid, polod ja kleidid, sealhulgas ka lapseootel ja imetavatele emadele mõeldes. Kõigi toodete prindid, mille visuaalide autoriteks on andekad kunstnikud Ulla Saar ja Krõõt Kukkur, trükitakse käsitsi siiditrükitehnikas.

Ehkki rõivaste visuaalid löövad nunnumeetri lakke, on ja jääb hoolikalt valitud materjal siiski kõige tähtsamaks komponendiks Eerini toodetes. Pole vist vaja mainidagi, et kõik riided õmmeldakse siinsamas Eestis.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: